Navigace

Obsah

Koupaliště Hradec nad MoravicíV současné době probíhají dokončovací práce druhé etapy opravy dna velkého plaveckého bazénu a rekonstrukce přelivových žlábků. Koupaliště bude otevřeno v průběhu 23. kalendářního týdne, tedy mezi 5. – 9. červnem 2017. O konkrétním termínu otevření koupaliště Vás budeme informovat na těchto webových stránkách, ve vývěskách a na plakátovacích plochách.

Vstupné zůstává stejné jako v minulých letech.

S otevřením koupaliště bude v jeho areálu opět uvedena do provozu webová kamera. Přímým přenosem na webové stránky www.muhradec.cz můžete aktuálně zjistit, zda je koupaliště otevřeno a jaká je jeho momentální obsazenost. Cílem je poskytnout informační servis o provozu areálu.
Snímek pořízen - 06.06.2017 09:16:44

 

 

Koupaliště bude otevřeno denně (pondělí až neděle) od 9 do 19 hodin. V případě nepříznivého počasí je koupaliště uzavřeno.

 

Vstupné

  • dospělí celodenní: 50 Kč
  • dospělí  - vstup po 16. hodině: 30 Kč
  • děti do 15 let celodenní: 30 Kč
  • děti do 15 let  - vstup po 16. hodině: 20 Kč
  • permanentka pro dospělé: 20 vstupů 600 Kč
  • permanentka pro děti do 15 let: 20 vstupů 400 Kč

 

Návštěvníci koupaliště obdrží při vstupu do areálu vstupenku ve formě pásky. Návštěvníci jsou povinni mít tuto neporušenou kontrolní pásku umístěnou na zápěstí ruky. Páska je nepřenosná a slouží k opakovanému vstupu do areálu v průběhu jednoho dne.  

 

Koupaliště v Hradci nad Moravicí nabízí

Příjemný pobyt v klidném a čistém  prostředí vhodný pro všechny věkové kategorie - dětské bazénky a průlezky - stánek s občerstvením - převlékárny - stojany na kola v areálu koupaliště - kvalita vody v bazénech je pravidelně kontrolována v souladu s platnou vyhláškou č.238/2011 Sb., která stanovuje hygienické požadavky na  provoz koupališť - na bezpečnost návštěvníků, čistotu areálu a dodržování provozního řádu koupaliště dohlíží plavčíci a další personál - v bezprostředním okolí koupaliště je možnost sportovního vyžití a restaurace Sport.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

Provozovatel:

Technické služby Hradec nad Moravicí, příspěvková organizace

Opavská 228

747 41  Hradec nad Moravicí

 

T - 725 666 090, 553 650 791 

E - tshradec@muhradec.cz